Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus
Бібліотеки для дітей

Бібліотека імені В.С. Кудряшова для дітей

Збільшити
Контакти:03141 м. Київ, вул. Солом’янська, 33
Телефон:275-21-13
Веб-сторінка:http://lib-kudr.blogspot.com/
E-mail:kudr.child.lib@ukr.net
Директор:Юречко Тетяна Федорівна

     Салют, друзі! 

     Мене звуть Тетяна Федорівна! Книги - моє хобі, яке стало професією і задоволенням на все життя. Тому я понад 30 років працюю в бібліотеці! Моя бібліотека – справжній скарб знань, мудрості, порад, задоволення! Розташована в найкращому місці нашого району, на Батиєвій горі! Чому Батиєвій? Приходь в бібліотеку і дізнаєшся про це та багато ще про що! Хочеш зустрітися з цікавими людьми? Весело провести час з друзями! Чи всією сім’єю відвідати родинне свято! Вразити однокласників своїм талантом! Тоді вам неодмінно потрібно завітати до нас. Ми чекаємо саме на вас! А разом ми вразимо всіх, і, навіть Батиєву гору з Протасовим Яром! Разом ми супер команда! Все невідоме і незвідане ми подолаємо! До зустрічі!

    Величний і красивий куточок Києва. Славнозвісна Батиєва гора на схилі пагорба над легендарною Либіддю. На цій високій місцевості з прекрасним краєвидом (Солом'янський ландшафтний парк) вдало розмістилася бібліотека для дітей. Історія бібліотеки сягає 50-х років XX століття. Ім'я Володимира Сидоровича Кудряшова їй присвоєно у 1965 році. З 1972 року бібліотека має статус бібліотеки для дітей. Вона єдина бібліотека в цьому мікрорайоні.

 Площа приміщення бібліотеки - 202 кв. м, книжковий фонд - 25,6 тис. примірників. Щорічно обслуговує 2,6 тис. користувачів. Кількість відвідувань - 23,6 тис. книговидач - 52,0 тис. примірників. Тут організовано цікаву і змістовну роботу, дозвілля дітей. Спільно з дитячо – юнацьким клубом "Світоч" відбуваються щорічні, уже традиційні, виставки дитячої творчості, літературні подорожі, ревю й конкурси, літературні й краєзнавчі години, тури і турніри. Добрими друзями бібліотеки стала відома не лише у Києві, а й Україні сім'я художників Возіянових. Структура: відділ обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-3 класів; відділ обслуговування учнів 5-9 класів.

    Кудряшов Володимир Сидорович (21(08).10.1909 – 15.07.1942) – Залізничник, партизан, Герой Радянського Союзу. ЧИТАТИ ДАЛІ...

 

Шукайте нас тут:
Фотогалерея
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Фотогалерея


Останні новини
16/12/2014  |  Земне тяжіння космічного сокола
докладніше...

12/12/2014  |   «Зима іде, свята веде»
докладніше...

20/11/2014  |  З любов’ю до природи
докладніше...

18/11/2014  |  Без мови, без нації немає держави, намає нас
докладніше...

13/11/2014  |  Україна 1932 - 1933: у безодні пекла
Урок пам'яті в бібліотеці імені В.Кудряшова
докладніше...

Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter