Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus
Бібліотеки для дорослих

Бібліотека імені О.С. Новікова-Прибоя

Збільшити
Контакти:03151 м. Київ, вул. Новгородська, 5
Телефон:245-71-17
Веб-сторінка:http://novgorodska.blogspot.com
E-mail:library.pryboi.1950@gmail.com
Директор:Якуніна Ірина Михайлівна
Профіль:Бібліотеки для дорослих

      Доброго дня!

      Я, Якуніна Ірина Михайлівна, завідуюча бібліотекою! Якщо Ви хочете бути обізнаною і цікавою для оточуючих людиною, цікаво з користю провести дозвілля в товаристві людей-однодумців, завітайте до нас. Саме для Вас у нас працює клуб оздоровлення «Допоможи собі сам!» (який знайомить з різними методиками оздоровлення, пропонує консультації фахівців). Для майбутніх мам –школа материнства «В світ новий –безпечно. Для творчих людей - літературно-музична вітальня, де (Ви можете виставити свої роботи, презентувати  власні твори, провести майстер-клас, зустрітися з цікавими людьм. Для діток- пропонуємо - дитячий куточок!  Скористайтесь такою нагодою! Для Вас все це – БЕЗКОШТОВНО! Якщо ж Ви не маєте змоги завітати в бібліотеку, але проходите повз, зупиніться на мить біля нашої вітрини. На Вас  чекають цікаві, інформаційно насичені вітринні виставки! Чекаємо на зустріч з Вами!

     Працює понад 60 років. Фонд – понад 19,0 тис. примірників. Щороку користується понад 3,0 тис. користувачів. Реєструє понад 20,0 тис. відвідувань. Видає в користування понад 60,0 тис. примірників. Відкрита в 1950 році.  Названа на честь відомого російського письменника-мариніста О. С. Новікова-Прибоя.

      Олексій Сілич Новіков-Прибой (Олексій Силантійович Новиков) (1877- 1944), дуже відомий російський письменник-мариніст. Автор одного з найкращого історичного роману «Цусіма», незакінченого роману « Капітан 1-го рангу», оповідань і повістей з життя моряків «Підводники», «Жінка і море», «Солона купіль».  Його твори перекладені на іноземні мови і екранізовані.

     В минулому моряк Балтійського флоту, брав участь у Цусімській битві (1905р.), був у японському полоні, брав участь у першій світовій війні. Під час Другої світової війни писав для газети « Червоний флот»  і журналу «Червонофлотець». Лауреат Сталінської премії. В 1952 і 1977рр. в СРСР були випущені почтові марки з його зображенням. Його ім’я включене в Календар ЮНЕСКО. 100-річчя від дня народження широко відзначалося в 140 країнах світу. До цих пір працюють 2 музеї О. Новікова - Прибоя (в Росії), його ім’ям названий теплоход. В бібліотеці оформлений меморіальний куточок письменника «Романтик подвигу і моря!».

 

Шукайте нас тут:   
Фотогалерея
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
 
Фотогалерея


Останні новини
02/06/2015  |  «Київ – джерело вічної духовної краси»
докладніше...

02/06/2015  |  День останнього дзвоника
докладніше...

01/06/2015  |  «Здорова мати – здорова дитина»
докладніше...

29/05/2015  |  «Вода – мати всього сущого»
докладніше...

26/05/2015  |  «В мені є місце зустрічі з Предвічним Словом...”
докладніше...

Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter