Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus
Новини бібліотек


31/01/2014  |  «Талант без меж і перешкод» - Антон Морозов «Избранные дети»

 

         Для благодійності немає ні меж,  ні перешкод – коли є бажання допомагати та підтримувати людей з особливими потребами.  В цьому змогли переконатися учні 9 класу школи № 43 міста Києва, які завітали до бібліотеки імені М. Бажана на зустріч з головою просвітницько-благодійного проекту «Избранные дети» Русланом Бахтиєвим. Під час знайомства з проектом, який має за мету представити талановитого автора Антона Морозова та його книгу «Избранные дети»,  учні відкрили для себе інше життя свого талановитого однолітка, на долю якого випало багато випробувань.

Вражені знайомством і розповіддю, учні переосмислювали свої вчинки, відношення до власного життя і до долі інших дітей, які відрізняються від них.  У багатьох з них виникли питання: А чим ми можемо допомогти? Що ми можемо змінити? Черга дітей до книг Антона Морозова свідчить про те, що байдужим не залишився ніхто.

        Бібліотека і учні 9-го классу щиро вдячні Руслану Бахтиєву за зустріч, яка розбурхала в душах чутливі нотки і потребу змінити навколишній світ і своє відношення до нього.


Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter