Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus
Наші ресурси

Експозиції

«Довженко на Шулявці» - кімната-музей О. П. Довженка бібліотеці імені О. Довженка). Велика експозиція розповідає про життєвий і творчий шлях письменника, режисера, українця, непересічної особистості в різні періоди його життя, зокрема і в період перебування на Шулявці (в київській кіностудії  (тепер імені О. Довженка). Музей формувався за  сприянням і активної участі кіностудії. Ідеальне місце для проведення літературних уроків, літературно-музичних вечорів, творчих зустрічей.

«Світлиця Олеся Гончара» - меморіальна кімната-музей бібліотеці сімейного читання імені Олеся Гончара). В кімнаті діє експозиція «Його душа мов тронка у степах».  Широко представлена фотогалерея письменника. Зберігаються особисті речі Олеся Гончара, передані його дружиною, книги з домашньої бібліотеки, найширше з усіх бібліотек, зібрання творів письменника.  Камерність світлиці найкраще підходить для проведення літературних уроків, вечорів і зустрічей.

«Червона Калина» - народознавча світлиця бібліотеці сімейного читання імені Олеся Гончара). Острівець  давньої української культури в мегаполісі представлений предметами побуту, знаряддями праці, творами декоративно-ужиткового мистецтва, елементами декору житла ХІХ століття. Світлиця – гарне місце для проведення етновечірок, народознавчих годин, фольклорних свят.

«Світ гармонії і краси» - кімната-музей родини М.К. Реріха бібліотеці імені М.К. Реріха). В музейній експозиції представлені зібрання духовної і езотеричної літератури, літературні твори М.К. Реріха, репродукції його картин, інформація про художника та членів його сім'ї, значний фонд аудіовізуальних і електронних носіїв духовної тематики (для проведення цікавих годин, подорожей, психологічного розвантаження, аутотренінгів, релаксації і медитації).

«Карби долі, карби творчості» - меморіальна кімната-музей М.П. Бажана бібліотеці імені М. Бажана). В експозиції представлені світлини з особистого архіву поета та його родини, твори різних періодів, раритетні повоєнні видання, особисті речі М. Бажана. Затишок меморіальної кімнати забезпечує відвідувачам цікаві відкриття людини, особистості і поета – Миколи Бажана.

В читальній залі центральної районної бібліотеки оформлено літературно-музейну експозицію «Ф. М. Достоєвський – монолог крізь віки»Матеріали експозиції створюють особливу атмосферу, дають Вам можливість заглибитися у всесвіт письменника, спробувати осягнути велич і глибину генія.
Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter