Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus
Наші ресурси

Книжкові фонди

 

Бібліотечний фонд - основа діяльності кожної бібліотеки. Тому значної уваги приділено формуванню його ресурсів, укомплектуванню матеріалами на різних носіях інформації.

Сьогодні фонд бібліотечної системи Солом’янського району налічує понад півмільйона видань (з них понад 300 000 адресовано дорослому читачеві, більше 200 000 примірників – користувачам-дітям). Це публікації різного виду, тематичного спрямування, та мови видання від початку XІХ ст. до наших часів, – серце, живильне джерело та основний ресурс бібліотек району.

Важливою складовою є довідково-бібліографічний фонд: енциклопедії, загальні та галузеві довідники і бібліографічні покажчики, бібліографічні, реферативні, оглядово-аналітичні видання органів інформації, міжнародних інформаційних центрів тощо.

За видами бібліотечний  фонд – це книги, журнали, газети, видання на електронних носіях.

Фонд складає література видана українською мовою (49,7%), російською(49,5%), іноземними мовами та мовами національних меншин (0,8%).

За змістовим складом фонд бібліотеки універсальний: окрім художньої, мистецької, публіцистичної літератури – містить друковані та електронні видання з суспільно-політичних та економічних, природничих та технічних, медичних, юридичних, гуманітарних та інших галузей знань.

Фонд бібліотечної системи Солом’янського району спроможний на високому рівні задовольнити потреби в найсучаснішій інформації та літературі всіх часів багатьох народів будь-якого найвибагливішого читача – учня, студента, вчителя, викладача, аспіранта, фахівця в будь-якій царині знань, вченого, митця, кожну культурну людину та творчу особистість.

І саме від Читача залежить, чи стане для нього Фонд джерелом знань та фактором безмежного самовдосконалення і розвитку!

Відповідальність за збереження книжкового фонду покладається не лише на дирекцію та працівників бібліотек, а й на користувачів бібліотеки, читачів.

Періодичні видання ЦБС Соломянського району 2013
Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter